30 maja z okazji otwarcia nowo wybudowanego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr. 18 w Jaworzno Ciężkowice odbył się turniej piłki nożnej.

 

W turnieju brały trzy szkoły podstawowe z Jaworzna. Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 14 oraz Szkoła Podstawowa nr 18. Zwycięzcą turnieju była Szkoła Podstawowa nr 6.

 

 

 

Boisko zostało wybudowane w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 r. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 18, natomiast współorganizatorami byli MCKiS Jaworzno, Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic oraz NSZZ Solidarność w TAURON Wydobycie ZG Sobieski.

 

Szczególne podziękowania należą się Pracownikom Biura Promocji i Informacji Urzędu Miasta za wsparcie w organizacji turnieju. Pragniemy podziękować Wszystkim za miłą atmosferę i udział w turnieju, a w szczególności Panu Wiceprezydentowi Miasta Jaworzna Tadeuszowi Kaczmarkowi.

 

NSZZ Solidarność ZG Sobieski w szczególności stara się pomagać w organizowaniu imprez dla dzieci. Mieszkańcom Ciężkowic gratulujemy nowego boiska, aby służyło dla jak największej liczby mieszkańców tej jaworznickiej dzielnicy.

 

Dział informacji NSZZ Solidarność ZG Sobieski.

Our website is protected by DMC Firewall!